Tüm Dünya'yı Kapsayan Güvenilir Ortaklar Topluluğu

FuturePrints Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş., tüm neo ve DynEd ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır. İngilizce dil eğitimine duyulan gereksinimin hızla artmakta olduğu ülkemizde dil eğitimini geliştirmek için yerel ortaklarla güçlü, kazançlı ve uzun vadeli işbirliklerine inanmaktadır. Tüm yerel ortaklar marka birliği çerçevesinde çalışacak, ancak kendi işletmelerinin yönetiminden, geliştirilmesinden ve büyümesinden sorumlu olacaklardır.

Ticari Eğitim Ortakları DynEd ürünlerinin pazarlamasından, satışından ve son kullanıcılara destek verilmesinden sorumlu bağımsız yerel şirketler olacaktır. FuturePrints Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den 3-6 yıllık süreler için lisans alacak olan Ticari Eğitim Ortakları elde ettikleri tüm gelirlerin % 50’sini kendilerine saklayacaklardır.

Akademik Eğitim Ortakları kurumlarında kayıtlı öğrencilere İngilizce öğretmek için DynEd ürünlerini kullanan K-12 eğitim kurumları veya üniversiteler olacaktır. FuturePrints Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den 3-6 yıllık süreler için lisans alacak olan Akademik Eğitim Ortakları elde ettikleri tüm gelirlerin % 50’sini kendilerine saklayacaklardır.

Ülkemize fayda sağlayacak bu iş fırsatından siz de yaralanabilir, DynEd’in yenilikçi teknolojisi sayesinde kayda değer finansal getiri ve sosyal prestij kazanabilirsiniz. Dinamik küresel bir şirketle birlikte çalışıp insanların sosyal hayatlarına katkı sağlarken, kendiniz için de karlı bir iş geliştirebilirsiniz.

Pazarlama Destek Dokümanları