Tek Yetkili Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Distribütörü

ILEDA Language Consulting, 2016’dan beri DynEd’in Tek Yetkili Kuzey Kıbrıs Distribütörüdür.

İngilizce dil eğitimine duyulan gereksinimin hızla artmakta olduğu Kuzey Kıbrıs’ta her düzeydeki okul ve üniversitelerin öğrencilerine, özel ve kamu sektörü çalışanlarına ve her yaştan ve her dil düzeyinden bireylere destek vermektedir.

Misyonumuz her yaş grubu ve kesimden öğrencilerin İngilizce becerilerini en verimli şekilde geliştirmelerini sağlamaktır.

Uluslararası bir şirketin yerel çözüm ortağı olarak yetkili Eğitim Ortaklarımız ve Akademik Ortaklarımızdan oluşan ağımız ile kesintisiz destek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

16b - DynEd-authorized-logo

ILEDA Language Consulting
Cimen Sokak No:11
Edremit, Kyrenia

Tel: +90 542 861 3000
[email protected]

Dünyanın En Büyük İngilizce Dil Eğitimi Projesi

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

4 – 8. Sınıflardaki 8 Milyon Öğrenci 2007 – 2012 yılları arasında DynEd tarafından lisanslanmıştır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı 2006 yılında DynEd İngilizce Dil Eğitimi yazılımlarını tüm resmi okulların 4 – 8. sınıflarında okuyan öğrencilere sağlamak için bir anlaşma imzalamıştır. İngilizce Türkiye’de ulusal bir öncelik olarak tanımlanmış ve DynEd’in karma eğitim yaklaşımı bu kritik ihtiyacı karşılayacak ve her öğrenciye aynı olanakları sunabilecek en iyi sistem olarak seçilmiştir. DynEd ülke genelinde 34 500 okulun bahsi geçen 5 sınıf düzeyinde okuyan yaklaşık 8 milyon öğrencisinin kullanımına sunulmuş ve öğrenciler hem okullarında hem de evlerinde çalışma olanağına kavuşmuşlardır. Anlaşma DynEd’in bu yaş grubu için hazırlanan First English ve English for Success  yazılımlarını kapsamaktadır. Proje altı yıl boyunca bilgisayarlara erişimi olan 4 – 8. sınıflardaki öğrencilerin tamamına ulaşma hedefine doğru genişletilmiştir.

4 – 12. Sınıflardaki 13 Milyon Öğrenci 2013 yılından itibaren DynEd tarafından lisanslanmıştır.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı DynEd projesini orta öğretim okullarını da içerecek şekilde genişletmeye karar vermiş ve DynEd İngilizce Dil Eğitimi yazılımlarının tüm resmi okulların 4 ila 12. sınıflarındaki öğrencilere kullandırılması için 2013 yılında ikinci bir anlaşma imzalamıştır. Yeni anlaşma bahsi geçen 9 sınıf düzeyinde okuyan yaklaşık 13 milyon öğrenciyi ve 47 000 okulu kapsamakta ve DynEd’in First English ve English for Success yazılımlarını, öğrenci düzey belirleme sınavını ve eğitmen eğitimi yazılımını içermektedir. Resmi okullarda okuyan tüm öğrenciler halen hem okullarında hem de evlerinde istendikleri sayıda cihaza DynEd yazılımlarını yükleyerek çalışabilmektedir.

Fransa Eğitim Bakanlığı

Eğitim Bakanlığı Onayı – “Reconnu d’Intérêt Pédagogique”

DynEd’in Let’s Go, English For Success, New Dynamic English, The Lost Secret, English by the Numbers, Dynamic Business English, Advanced Listening, Hospitality English ve  Teacher Training Course ürünleri onaylanarak Fransız eğitimcilere tavsiye edilmektedir.

Vietnam Eğitim Bakanlığı

 4 Ağustos 2016 tarihli Bakanlık Yazısı

“İki yıl boyunca DynEd’i mikroskop altında tuttuktan sonra aklımızda DynEd’in kullanılıp kullanılmayacağına dair bir şüphe kalmamıştır. Her okula DynEd’i en kısa sürede uygulama çağrısı yapıyoruz.”