Eğitmen Destekli ve Kendi Kendine Çevrimiçi Çalışmalı Komple Eğitim Çözümü

neo Profesyonel Yazılımları çevrimiçi bireysel çalışma ve eğitmen desteğini her bir kullanıcının öğrenme tarzına uyum sağlayacak şekilde birleştirir. Kullanıcılar mobil cihazlarıyla istedikleri zaman çalışabilir ve iki haftada bir 15 dakikalık sürelerle eğitmen desteği alabilirler.

Hedefleriniz ne olursa olsun, neo Profesyonel yazılımları bu yolculukta size rehberlik edecektir. Mevcut yetenek seviyelerinizi belirlemek için neo’nun öncü Yerleştirme Testini alarak başlayacaksınız. Daha sonra, gerekli İngilizce akıcılık hedeflerinize ulaşmak için bilinçli kararlar alabilirsiniz.

İngilizce Konuşmak artık Çok Kolay

Kupon sistemimizden tek veya birden fazla sertifika düzeyi satın alarak neo Profesyonel Yazılımlarını çalışabilirsiniz. Toplu satın almalarda gereksinim duyduğunuz kadar kupon satın alarak, istediğiniz kişilere istediğiniz kadar kupon dağıtabilirsiniz.

neo sertifika düzeyleri Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ile uyumludur. Hedefledikleri sertifika düzeyini tamamlamak için kullanıcılar çalışıp beceri sınavlarını geçmeli ve ardından ilgili sertifikasyon testine girmelidir.

2a---neo-app-seen-on-İPhone

Güçlü bir Dil Öğrenme Uygulaması

neo dil eğitimi uygulaması İngilizce akıcılığını doğal bir şekilde geliştirmek için kolaylıkla anlaşılır kavramlar kullanır. DynEd’in 30 yıllık tecrübesi ve veri birikimi ile desteklenen neo Profesyonel Yazılımları, her sertifika seviyesinde ustalığı garanti eder.

Çevrimiçi Eğitmen Desteği

Sertifikalı eğitmenlerimiz rehberlik etmek ve öğrenilen dili kişiselleştirmek için her iki haftada bir kullanıcılarla çevrimiçi görüşecektir. neo’nun gelişmiş yapay zeka teknolojisi kullanıcıların bireysel çalışma oturumlarında karşılaştıkları sorunları eğitmenlerine bildirerek eğitmenlerin kullanıcılara yardımcı olmasını sağlar.

Garanti

neo, aşağıdaki durumlarda dilde ustalaşacağınızı ve Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) Sertifikası alacağınızı garanti eder:

Gerekli Çalışma Puanlarını Kazanarak

10 defa Eğitmen Desteği Seansına Katılarak

Ustalık Testlerini ve Sertifikasyon Sınavını Geçerek