İngilizce Öğrenen Herkes için Yapay Zeka Teknolojisi

DynEd, teknoloji kullanarak dil öğretiminin yeniden tanımlanması, verimliliğin artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi konusunda 21. yüzyılın lideridir. Benzersiz eğitim tasarımı ve ileri teknoloji yapay zeka kullanımı sayesinde sınıf öğretimi ile uzaktan eğitimi en iyi şekilde birleştiren karma bir eğitim sistemine sahiptir.

Herkesin Kişisel Tercihlerini Karşılayan İki Ayrı Dil Eğitimi Serisi

  Profesyonel Yazılımları, tabletleri ve akıllı telefonları her zaman yanlarında olan ve sadece mobil cihazlarla çalışmayı tercih edenler içindir. Her dil düzeyindeki yetişkinlerin İngilizce eğitimi için tasarlanmıştır. Sizin için en iyi çalışma uygulamalarını otomatik olarak tanımlayacak ve hedeflerinize ulaşma yolunda sizi yönlendirecektir. Uluslararası iletişim için Genel İngilizcenin yanı sıra işlevsel ve durumsal İş İngilizcesini de kapsar.

  Profesyonel Yazılımları çalışma uygulamalarında kendi kararlarını vermek isteyenler içindir. Verimliliğinizi artırmak için gereksinim duyacağınız tüm önerileri yapacak, ancak kendi kararlarınızı vermenize de izin verecektir. Davranışsal öğrenme kalıplarınızı izleyecek, otomatik yazılı geribildirim ile ilerlemenizi değerlendirecek ve bireysel ve/veya sınıf performansını belirtmek için de sayısal bir verimlilik değeri sunacaktır. DynEd Profesyonel Yazılımları tüm cihazlarda – bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda – çevrimiçi veya çevrimdışı olarak kullanılabilir. Her yaştan ve her düzey için gerekli olan her türlü İngilizce eğitimini kapsar.