Sizin ve Ailenizin İngilizce Öğrenmesi için Gereken Her Şey

İngilizce öğrenmek için milyonlarca insanın vermekte olduğu zorlu mücadeleye aslında gerek yoktur. DynEd’in ileri teknoloji destekli uygulamaları ve beraberinde düzenli olarak verilen çevrimiçi öğretmen desteği sizin ve ailenizin kolaylıkla İngilizce konuşmayı öğrenmesine olanak sağlar.

Beceri edinmeye dayalı sürecimiz, tıpkı spor yaparken ya da müzik aleti çalarken olduğu gibi, uygulama yaparak dili öğrenmenizi sağlar.  Kapsamlı dinleme ve konuşma uygulamaları akıcı İngilizce konuşmanız için gereken altyapıyı hazırlar.

Çalışırken yalnız olmayacaksınız. İleri teknoloji yapay zeka yazılımlarımız hem çalışmanız hakkında size sürekli geribildirimler vermek hem de öğrenme veriminizi artıracak öneriler yapmak için hep yanınızda olacaktır.  Bire bir görüşmeler yaparak sizi destekleyecek olan eğitmenlerimiz sizinle konuşmadan önce ilerlemenizin her aşaması hakkında çevrimiçi raporlar alabildiğinden, onlarla birlikte yapacağınız eğitimler hem kısa sürecek hem de sizin gereksinimlerinize odaklı olacaktır.

DynEd’in uygulamaları Windows, Mac, Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışır. DynEd yazılımlarını istediğiniz kadar cihaza yükleyebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

DynEd yazılımları ve birleşik CEFR Sertifikasyon sistemi kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmanızı ve sertifika almanızı sağlar.  Kendinize güvenerek rahatlıkla konuşmak, gelirinizi artırmak veya terfi etmek artık size kalmıştır.